Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Yüzümüzle Yeniden
Yeni Yüzümüzle Yeniden Merhaba derken;

Değerli üyelerimiz sitemize hoş geldiniz diyor ve hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum..

sitemizde köyümüzden  haberler videolar resimler sunup köyümüzü  layıkıyla temsil etmeyi amaçladık..siz üyelerimizinde katkılarıyla bunu başaracağımıza inanıyorum..
Burada sitede paylaşacağımız acı tatlı hatıralarımız olacaktır dünyaya yeni gelen çocukların annelerinin babalarının sevinçlerine mutluluklarına ortak olacağımız gibi acı haberlere kötü haberlere de tanık olacağız ama benim dileğim hep güzel haberler paylaşmaktır ama unutmayalım ki acıda vardır tatlıda...mutluluklar paylaştıkça çoğalır acılar paylaştıkça azalır felsefesinden hareket ederek bir birimizin acılarına mutluluklarına ortak olmalıyız..

İnsanların bir birleriyle tanışmalarına kaynaşmalarına vesile olacağını temenni ederek bu sitenin kurulmasını bir hizmet kabul ederek köyümüzü internet üzerinden dünyaya tanıtmak başlıca kuruluş amaçlarımızdır.
tanımadığımız insanları tanıyacağız arkadaşlıklar kuracağız ve sitemiz sayesinde bir birlerinden uzakta olan hısım akraba arkadaş tanıdık ahbap vs...iletişim kurup bir birimizi dahada yakından tanıyıp dahada samimi olacagız...
ben köyümü seviyorum ve köyümün adını duyurmaya çalışıyorum bilhassa ÇAVUŞKÖY üyelerinden ricam bol mesaj ve sürekli katılım bekliyorum..tekrar saygı ve sevgiyle herkesi selamlıyorum
DÜNYA OSMANLININ ADALETİNE MUHTAÇ...
istiklalmar001.gif
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi